ما یک شرکت حرفه ای برای گسترش کسب و کار های آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستیم

گالری تصاویر

ارتباط با ما

چهارمحال و بختیاری - شهرکرد

info@domain.com

0383-12345678

درباره شرکت

پارس تیم فقط یک شرکت طراحی سایت نیست!

شرکت طراحی پارس تیم فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ به صورت تخصصی در زمینه طراحی وب سایت ، سئو ، اپلیکیشن و دیجیتال مارکتینگ  آغاز کرد و در حال حاضر با بیش از ۷ سال سابقه در این زمینه و بیشتر از صدها نمونه کار طراحی سایت موفق آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد ، در پارس تیم همیشه اولویت با کیفیت و ارائه جدید ترین روش های طراحی سایت بوده است ، اپارس تیم به دلیل داشتن چندین دپارتمان در زمینه طراحی سایت ، سئو ، دیجیتال مارکتینگ ، سوشال مدیا ، عکاسی ، گوگل ادوردز ، تولید محتوا و برنامه نویسی همراه با نیرو های متخصص و با تجربه انتخاب خوبی برای داشتن همراهی مطمئن برای شروع کسب و کار در بستر اینترنت می باشد.

2520

پروژه های انجام شده

170
+

پروژه های در حال انجام

70
+

سال های همراهی

810

مشتریان ویژه

تیم متخصص

نیروهای حرفه ای و متخصص

افراد متخصص و حرفه ای پارس تیم آماده یک ماجراجویی برای رشد شما در اینترنت هستند

معرفی روند انجام سفارش

کسب و کارتان را با خدمات حرفه ای ما گسترش دهید

01

استعلام قیمت و ارسال نیازها

قیمت گذاری پروژه ها با توجه به نیاز سنجی و ليست امکانات ارسال شده برآورد میشود و تیم پشتیبانی آرتمن وب برای بهبود و انتخاب بهترین قابلیت ها در کسب و کارتان در کنارتان است

 
 
02

طراحی پروژه

خلاقیت ، تفاوت و جذابیت سازندگان چرخه موفقیت هستند به گونه ای که شما با خلاقیت، متفاوت خواهید بود و بواسطه این تفاوت و تمایز جذاب دیده می شوید پس جذابیت است که طراحی وب سایت شما را موفق و در نتیجه ماندگار خواهد کرد.

 
 
03

پیاده سازی و تست پروژه

تمامی پروژه های طراحی وب سایت که توسط آرتمن وب برنامه نویسی و انجام می شود به سیستم امنیت حرفه ای در سیستم مدیریت محتوا مجهر خواهند شد. سطوح اولیه و اساسی امنیت توسط کارشناسان زبده بررسی و اصلاح می شوند.

 
04

تحویل پروژه

علاوه بر زیبایی و کارایی و خلاقیت در اجرا، مهم است که طراحی سایت شما طبق زمان بندی دقیق و در موعد مقرر انجام گیرد. با توجه به سرعت بالای رشد کسب و کارهای اینترنتی تاخیر در روند اجرا یا تحویل میتواند مانع مهمی در موفقیت شما باشد.